VAATAMISED

Thursday, November 27, 2014

Fotod ja videod: inglise keele päev

Neljapäeval (27. novembril) leidis aset meie koolis inglise keele päev, mida tähistati traditsioonilise 10.-12. klasside playbox'iga. Korraldajaks oli inglise keele õpetaja Liis Olt.

Ürituse eel koostati kohtunikekogu, kus oli igast esinevast klassist üks esindaja ning neli õpetajat - Ago Viigipuu, Vilve Lepik, Elle Klooster ja õppealajuhataja Anu Luure. Kohtunikud hindasid viie punkti süsteemis ja klasside esindajad enda klassi poolt loomulikult hääletada ei saanud.


Sellel aastal olid vaeva näinud ja tublit tööd teinud kõik gümnaasiumi klassid. Esinemised olid meeleolukad ning huvitavad. Nende seast valiti välja kolm kohtunikele kõige meelepärasemat esitust. Avapaugu andsid üritusele külalisesinejad, kes saavutasid 2001. aasta Eurovisioonil esikoha ehk esinesid Tanel Padarit ja Dave Bentonit kehastanud õp. Teras ja õp. Meškenaite looga "Everybody". Esitus sai hea meelelahutuse eest pöörase aplausi osaliseks. Üritus jätkus õpilasesinemistega.
Külalisesinejad
(MartinK)
Võitjaks osutus tänavu 11.R klass, kes esitasid popurrii lauludest One Woman Army, Living on My Own, Mambo nr. 5 ja We Are Family. Teist ja kolmandat kohta jäid jagama 11.H ja 11.L klassid. Võitjaid autasustati suurepärase esituse eest koogiga.
Tänavune võitja  - 11.R klass
(MartinK)

Ürituse videod on nähtaval SIIN.
Pilte saab vaadata SIIT!

No comments: