VAATAMISED

Sunday, March 29, 2015

Tegevust alustab esmaspäevane kohvik

Idee luua lisaks puhvetile ka kohvik tekkis neljal 10.r klassi tüdrukul: E. Viilasel, A. Kasemäel, A. Piirsalul ja M. Arul, kui eesti keele tunnis pidi grupitööna valmima ühe projekti kavand. Kuna n-ö hindamiskomisjoni kuulunud õppealajuhataja Anu Luure ja huvijuht Marje Nurk ning õpetajad olid kohviku ideest huvitatud ning tüdrukud ka ise valmis küpsetama, otsustatigi projektile tuul tiibadesse anda. Esmaspäevane päev sai valitud eelkõige seetõttu, et nädalavahetusel on rohkem aega küpsetada.

Pakutakse näiteks kohvi, teed, koogikesi, saiakesi, wrappe ja tacosid ehk seda, mida puhvetist üldjuhul ei saa. Homse kohviku kujul on tegemist prooviga, pakutavate toodete hulka on vähendatud seoses samale päevale langenud algklasside kevadlaadaga. Klass on kujundatud vastavalt kesistele võimalustele, loodud on laudade süsteem ja lisaistekohti pakuvad pingid.


Kohvik hakkab toimuma esmaspäeviti klassis number 233. Uksed on avatud alates esimesest vahetunnist ja tegevus jätkub seni, kuni kaupa jätkub.


NB! Korraldajad paluvad kooli eeskirjadest kinnipidamist - söögiga/joogiga on koridorides liiklemine endiselt keelatud.

No comments: