VAATAMISED

Friday, April 3, 2015

9.b võitis võistlusel "Noored tähed 2015" 3. koha

Neljapäeval, 2. aprillil Tallinna Rahumäe Põhikoolis juba kuuendat korda peetud playback’i võistlusel “Noored tähed 2015” osales ka meie kooli 9.B klass, kes oma esitusega võitis 3. koha. Meie kooli õpilane Elis Soodla sai eriauhinna.

9.B
(LilianaH)
Võitjad valis välja žürii, kuhu kuulusid Nõmme linnaosa vanem Tiit Terik, TV3 uudiste toimetaja Sven Soiver, helilooja ja laulja Maian Kärmas, Nõmme Õpilasesinduste Liidu algataja Rainer Vakra ning tantsija ja modell Siim Kingu.

Õhtujuhtideks olid Rahumäe Põhikooli vilistlased Lele Luup ja Karl Känd. Võistlus toimus kahes alagrupis - nooremad ehk 5.-8. ja vanemad ehk 9.-12. klassid.

Esitlused olid väga erinevad. Jäljendati nii eesti- kui ka inglisekeelseid laule, esineti üksinda ja mitmekesi. Oli energilisi ja särtsakaid kavasid ning retrohõngulisi laule. Eriefektina kasutati suitsu ja rekvisiitidena nii enda valmistatud kui ka päris pille. Kõikide esituste puhul oli näha, et vaeva nähtud ja harjutatud oli palju.
9.B
(LilianaH)
Samal ajal, kui žürii otsust langetas, esinesid Fittest Dance Team, Sparta tantsutüdrukud ja Nõmme Kalju Dance Team. Ekraanidelt näidati uuesti esitusi ja videot sellest, kuidas spordisaal muudeti mõne tunniga kontserdisaaliks. Publikule anti võimalus hääletada oma lemmiku poolt ning kõikide hääletajate vahel loositi välja auhind.

Võitjad:
Noorem vanuserühm
1. "Tiiu talu tütreke" (Tallinna Nõmme Põhikool)
2. "Imeilus suvepäev" (Tallinna Nõmme Gümnaasium)
3. "All About That Bass" (Tallinna Nõmme Põhikool)

Vanem vanuserühm
1. "Vanad armastuskirjad" (Tallinna Rahumäe Põhikool)
2. "Uptown Sia" (Tallinna Rahumäe Põhikool)
3. "Uptown Funk" (Tallinna Lilleküla Gümnaasium)

Publiku lemmikuks osutus "Tõusvad tähed" (Tallinna Kivimäe Põhikool), säravaimaks tüdrukuks valiti Carolin Škerin (Tallinna Nõmme Põhikool) ja poisiks Karl Martin Maslov (Tallinna Nõmme Gümnaasium).

Videot üritusest on võimalik vaadata SIIT.

No comments: