VAATAMISED

Wednesday, June 3, 2015

11.l klass noppis õppeaasta kolmanda kuldse karika

11.l -2014/2015 õppeaasta parim jalgpalli klass. Autor: Karl R. TammTäna peale gümnaasiumi aktust toimus klassidevahelise jalgpallivõistluste finaal, kus kohtusid ühe lennu esindajad - 11.l ja 11.r. Võitusliku, agressiivse, põneva ja närvesööva kohtumise võitsid 11.l klassipoisid, seisuga 1:0. See on kolmas esimese koha karikas sellel õppeaastal 11.l klassil - eelnevad on saadud korvpalli- ja võrkpallivõistlusest.

Kaire Mäe klassis ilutseb nüüdsest neli karikat, sellest üks on saadud eelmisel õppeaastal.
 Autor: Karl R. Tamm

Mäng algas isukalt, mõlemad võistkonnad valdasid võrdselt palli. Mõlemal võistkonnal polnud mõtteski mängu kaotada.

Rivaalitsevalt huvitav mäng sai oma haripunkti juba neljandal minutil, kui loodus- rekratsioonteaduste suuna klassi kapten Oliver Karlson realiseeris imeilusa karistuslöögi.

Teine poolaeg algas veelgi vihasemalt - oli palju lõhkumist ja vigade tegemist. Iga minuti möödudes kasvas mõlema meeskonna mängu- ja võiduhimu. Reaalikad said küll paar väga head väravavõimalust, kuid puurilukk Andres Dzestelov hoidis selja taguse puhtana ja nii sõudsidki 11.l õpilased võiduni.

11.l klassi meeskonna kapten Oliver Karlson: "Lähtusime kaitsest, sest teadsime, et vastane võib tugev olla, läksime kiirrünnakute peale, lõpuks saime oma karistuslöögi, mille ka realiseerisime, lõpuks saime mängu enam-vähem kontrolli alla ja hoidsime kaitses kinni niiet paha hakkab, vastane läks närvi ja läks mäng väga vigaderohkeks mõlema klassi poolt. Kuid lõpuks saime oma teenitud võidu ja vastane oli väga pettunud."Ülejäänud pilte on võimalik näha siit

No comments: