VAATAMISED

Thursday, November 13, 2014

Lilleküla mudilasi küttis üles vahva disko

Neljapäeval, 13. novembril korraldati 1.-2. klasside mudilastele kooli aulas disko. Kuna tegemist oli kostüümidiskoga, olid lapsed ennast kehastanud erinevateks loomadeks - rebasteks, kiisudeks, tiigriteks ja leopardideks. 

Kohale oli tuldud juba varakult, et oma eakaaslastega lõbusalt pimedas ja õhupalliderohkes saalis diskomuusika saatel ringi keerutada. Peagi astus lavale Anna-Maria, kes tutvustas, mis kahe tunni jooksul juhtuma hakkab. Oodata oli palju mänge - maa ja meri, kivikuju mäng, limbo, viktoriin ning äraarvamismäng, kus tuli arvata, mitu kommi oli pandud purki. Kommid jagati õigesti vastanute vahel ära. Mängude vahel oli võimalik saada ka näomaalinguid ning oma soovilugusid disko DJ Kristo Villemile avaldada. Kõigele lisaks said auhinnad korraldajate poolt välja valitud kaks parimat tantsijat ning kostüümi. 

Muidugi jätkus ka niisama tantsimist kuni disko lõpuni. Turgutuseks võis endale kallata vaarika-maasikamaitselist morssi, mida sai aula ukse kõrvalt. Kui kätte oli jõudnud aeg teha viimased tantsud ning sammud koju seada, jagati kõikidele lastele üllatusena komme. Laste suurtest naeratustest võis eeldada, et disko oli edukas ning kõigil oli lõbus. 

(HelerinU)
(HelerinU)
(HelerinU)
Auhindade võitjad
(HelerinU)

No comments: