VAATAMISED

Tuesday, December 16, 2014

Põhikooli jõulupeo playboxʹi võitsid Kreisiraadio teisikud

16. detsembril korraldati 5.-8. klassi õpilastele jõulupidu, mille oodatuim sündmus oli, nagu juba tavaks saanud, playboxʹi kavade konkurss. Õpilaste esinemist hindas põhikooli õpetajatest koosnev žürii, kelle hindamistulemuste põhjal sai esimese koha 8.C Kreisiraadio eurolauluga "Leto svet", teise koha 5.C klassi paroodia Edgar Savisaarest ning kolmanda 7.C Taylor Swifti lauluga Shake It Off.
Rahvalemmikuks osutus kaasõpilaste hinnangute põhjal samuti 8.C. 

8.C (Foto: Emily-HestiaT)


Kokku esines 11 klassi ning näha sai nii eesti kui inglisekeelsete laulude taustal tehtud akrobaatilisi ja hoogsaid tantsukavasid kui ka paroodiaid. Laval oli mitmesuguseid tegelasi - habemega naine, päkapikud, poliitikud ja ka naisteks riietatud poisid.
Kõige rohkem elevust tekitas õpilastes 5.C klassi paroodia Tallinna linnapeast Edgar Savisaarest. 

 
5.C (Foto: Emily-HestiaT)

Samal ajal kui žürii otsustas, millised esitused olid parimad, nautisid õpilased saalis diskot. Lisaks oli aula ukse juures ka fotonurk, kus sai koos sõpradega mälestuseks pilte teha.
Peale seda, kui žürii lemmikud olid avalikustatud, korraldati võistlusi. Õpilastele anti võimalus näidata, kui hästi nad painduvad ning kellel on kõige kiiremad jalad.
 
 (Foto: Emily-HestiaT)

Rohkem pilte leiate SIIT!

No comments: