VAATAMISED

Thursday, December 18, 2014

Gümnaasiumi jõulupeol esinesid õpilased, õpetajad ja improtrupp Ruutu10

18. detsembril toimus gümnaasiumi jõulupidu, mille korraldajateks olid abituriendid Liina ja Milla Esta ning teemaks "Su nägu kõlab tuttavalt".
Õhtu algas õpetajate Edward Kessi, Lagle Matto, Kaire Mäe ja Raivo Kelpi esitusega, kes jäljendasid Rootsi bändi ABBA looga Honey Honey. 
(Foto: LilianaH)
Järgemööda esitasid oma etteasted enamik klassidest. Muidugi ei puudunud ka neljaliikmeline žürii, kes igale estusele omapoolse kommentaari andis. Kõige rohkem meeldis žüriiliikmetele Singer Vinger 9.C klassi esituses, kes esitasid loo "Jää jumalaga, puberteet". Nende arvates oli esitus jõuline ja tugev ning nad jäljendasid Hardi Volmerit ideaalselt. Veel meeldis žüriile 10.B, kes esitasid Ruja loo "Eesti muld ja eesti süda". Esinejatel olid käes küünlad, mis hämaras ruumis lõid lummava efekti. Kohtunike arvates olid nad hingega asja juures.


(Foto: LilianaH)
Peale etteastete vaatamist kutsuti lavale improteatri trupp Ruutu10. Publikut lõbustasid Rauno Meronen ja Martin Junna, kes on ka Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi vilistlased. Esinejad küsisid publikult asukoha ning improviseerisid selle järgi naljaka lühinäidendi. Asukohtadeks pakuti näiteks Titanicut, nr 9 trolli, riietuskabiini ja palju muid huvitavaid kohti.
(Foto: LilianaH)
Lõpuks saabus peole ka jõuluvana, kelle õhtujuht Mart kukil lavale tõi. Jõuluvana hakkas õpetajatele kingitusi jagama ning selleks, et oma kinki kätte saada, pidi midagi esitama. Mitmed õpetajad lugesid luuletusi, kuid näiteks matemaatika õpetaja Lagle Matto ütles kolmnurga külgede teoreemi. Õpetaja Edward Kess aga üllatas jõuluvana viktoriiniga, kus jõuluvana pidi ära arvama, millise raamatu lõpulause või lõiguga on tegu.
Kui kõik õpetajad olid kingid kätte saanud, läks iga klass oma klassijuhataja klassi, kus jagati omavahel loosipakke ja muljeid õhtu kohta.
Korraldajate arvates oli üritus hästi õnnestunud, nad olid kõigega rahul ning arvasid, et enam paremini ei oleks saanud õhtu mööduda.

Rohkem pilte leiate SIIT!

No comments: