VAATAMISED

Friday, December 19, 2014

Võrkpalliturniiri võitis teist aastat järjest 11.L

Taaskord peeti täna, 19.detsembril viimase koolipäeva puhul maha tuline võrkpalliturniir, kust juba teist aastat järjest läks uhke karikaga koju 11.L klass.
Saali koguneti kella kaheksaks ning iga klassi oli välja pannud kolmest poisist ja kolmest tüdrukust koosneva meeskonna. Alustati ülesrivistusega, et õpetaja Rum saaks kiirelt üle korrata mängureeglid ning rääkida hindamisest. Klassid olid jagatud kahte alagruppi. Mõlemast alagrupist sai edasi kaks parimat tiimi, kes edasi võistlesid omavahel poolfinaalides.
(Foto: KarmenP)
Kohal olid ka need, kes ise mängulahingust osa ei võtnud, kuid moodustasid oma klassi toetajaskonna, et oma tiimile valjuhäälselt kaasa elada. Kõige rohkem jäid silma 11.R klassi toetajad, kes olid kaasa võtnud trummid, pasunad ja ergutustüdrukute tantsusahistid.

(Foto: KarmenP)
Muidugi peeti päeva kõige kaasakiskuvam mäng esimese koha nimel. Peale kolme pingelist ja väga tasavägist geimi lahkusid võitjatena 11.L klassi esindajad. Teise kohaga pidi leppima 11.R klass. Kolmanda koha omanikeks sai 10.B klassi võistkond.
Peale viimast mängu toimus uus ülesrivistus, kus kuulutati välja mängude tulemused ja autasustati võistlejaid piparkookidega ning esikohta ka kringliga. Samuti ei jäänud esikohal saamata nende võitu kinnitav karikas.


(Foto: KarmenP)

Pilte saab vaadata SIIT!

No comments: