VAATAMISED

Sunday, April 26, 2015

7.B ja 6.A võitsid inglise keele laulukonkursi

22. aprillil kogunesid põhikooli õpilased ja inglise keele õpetajad aulasse, et pidada inglise keele päeva. 5.-6. klasside arvestuses sai esikoha 6.A klass esitusega “The Nights” ning 7.-9. klasside alagrupis 7.B klass esitusega “Cheerleader”. Publiku lemmikuks oli taaskord 9.B klassi “Uptown Funk”, mis oli ka Rahumäe Põhikoolis toimunud playback-üritusel publiku lemmik.

Esitlused olid väga erinevad ja mitmekülgsed. 9.B imiteeris taaskord väga täpselt "Uptown Funki", mis tõi neile ka Rahumäe Põhikoolis 3. koha ja eriauhinna. Nende paralleelklass, 9.A, esitas aeglase ja sügavamõttelise laulu „Impossible" ning näitas juurde slaidshow’d oma klassi tegemistest üheksa aasta jooksul.
MG 4053
7.B
(Foto: EmilyH)
7.C esitas pooleldi laulu, pooleldi koomilise näidendi “The Duck Song”, mis oli naljakas, kuid natukene liiga vaikne ja tagumistesse ridadesse ei kostunud. Kõvasti vaeva oli näinud 7.B - kõigil tüdrukutel olid sarnased riided ja sahistid, mis jättis mulje, nagu nad oleksidki päriselt kisakooritüdrukud. Kõige julgem esitus oli 8.A klassil, kes otsustasid laulu taustamuusika kasutamise asemel ise kitarri mängida ja laulda.
MG 3949
8.A
(Foto: EmilyH)
Eraldi tooksin välja 7.A klassi, kes näitasid oma esitusega, et hallist massist erinemine ei ole halb. Laulu lõpus viisid kõik poisid lava keskel istuvale “nohikust” tüdrukule lilli.
Laulukonkursil osales 14 klassi. Võistluse muutis eriliseks see, et iga klass pidi laulma ise. Žüriisse kuulusid meie kooli gümnasistid. Võistlus toimus kahes alagrupis - 5.-6. klassid ja 7.-9. klassid.


Paremusjärjestus
5.-6. klassid:
I koht 6.a klass The Nights
II koht 5.b klass La La La
III koht 6.b klass Uptown Funk

7.-9. klassid
I koht 7.b klass Cheerleader
II koht 9.a klass Impossible
III koht 9.b klass Uptown Funk

Publiku lemmik:
9.b klass Uptown Funk

Rohkem pilte SIIT

No comments: