VAATAMISED

Friday, April 24, 2015

Tormine ilm ei takistanud jüriööjooksul osalejaid

Igaüks on kord ajaloos õppinud jüriöö ülestõusu. Seda sündmust mälestatakse ja tähistatakse veel tänapäevalgi. Meie koolile on saanud iga-aastaseks traditsiooniks jüriöö tähistamine laheda jooksuvõistlusega. Kui varem on joostud ka linnatänavatel ja teiste koolidega võidu, siis viimastel aastatel on piirdutud oma “kodustaadioniga” ning üksteisele konkurentsi pakuvad ainult oma kooli võistkonnad.

Eile, 23. aprillil oli taaskord käes aeg oma jooksutossud kapist välja otsida ning teiste klasside võistkondadega võidu kimama hakata. Võistlusel osalesid 6.-12. klassid ning tänavu osales kokku 14 võistkonda. Alagruppe oli kolm: gümnaasium, 8.-9. klassid ja 6.-7. klassid. Igas võistkonnas pidi olema neli tüdrukut ja neli poissi. Vastavalt sellele joosti 320 ja 400m.

IMG 9344
(Foto: AndreasA)
Hoolimata varasematest kaebustest, et üritus toimuvat liiga hilisel kellaajal, olid siiski enamik klasse kohale tulnud. Muidugi ei puudunud ka kaasaelajad ning isegi mõned õpetajad, kes häälekalt oma klassile kaasa elama olid tulnud.

Kui muidu tullakse ja lihtsalt sooritatakse oma jooks, siis 12.R otsustas võistluse veidi huvitavamaks teha. Nende meeskond oli kohale tulnud erinevates kostüümides, näiteks karu või vana naisena. Viimane ring aga läbiti lausa aiakärus. Esikolmikusse küll ei pääsetud, kuid selline huumor pälvis neile siiski auhinna - eripreemia.

IMG 9342
(Foto: AndreasA)
Esikoha võitjaid autasustati rändkarika, kringli ja jookidega. Ka teised esikolmikusse kuulunud said kringli ning joogid, ülejäänud osavõtjatele jagati lohutusauhindu.


Gümnaasiumi järjestus:
 1. 11.R
 2. 10.R
 3. 11.H
 4. 10.B
 5. 12.R eripreemia

8.-9. klasside järjestus:
 1. 9.A
 2. 9.C
 3. 8.C
 4. 8.C

6.-7. klasside järjestus:
 1. 6.A
 2. 6.C
 3. 7.B
 4. 6.B
  Rohkem pilte SIIT

No comments: